על ידי , אבחון

אוקטובר 29

לאיזו קריירה אתה בנוי?

לאיזה קריירה אתה בנוי

by רינה שרון, אבחון

אוקטובר 29

מחפש עבודה? אבחן את עצמך, המנע מטעויות נפוצות והשג יתרון על פני מועמדים נוספים. באמצעות מספר כללים פשוטים ואבחון אונליין קצר, תוכל לקבל אבחון מקיף על מאפייניך האישיים, על מה מניע אותך ועל תחום התעסוקה בו יש לך יתרון על אחרים:

  • האנלייזר

    האנלייזר- פירמידת המוטיבציות מאפשרת ניתוח עצמי של גורמי ההנעה וההתאמה לעבודות וארגונים שונים

    הבן לאיזו קריירה אתה בנוי – היצף הענפים, התחומים והמקצועות הקיים היום, מביא לבלבול רב בקרב מועמדים לתפקידי עבודה. לעתים קרובות מדי מגלים רבים מאתנו כי הם נמצאים "במקום הלא נכון" ומבקשים לעבור לתחום אחר וכן הלאה, על כך מעידים הנתונים המציגים תנועה רבה מאוד בין תחומי תעסוקה שונים. ניוד זה לעתים קרובות אינו  רק בגדר הגשמת חלום, אלא גם הצורך ללמוד מחדש תחום אחר ולמעשה "להתחיל מאפס".                                                                            אבחון יעיל המתבסס על גורמי ההנעה והמוטיבציות שלך הוכח מחקרית ביעילותו לחזות הצלחה בסביבות עבודה שונות. איבחון נכון, ימנע ממך לבלות זמן רב בתחום שאינו מתאים לך.

תכונות בולטות

  • הכר את עצמך – היכרות עם גורמי ההנעה שלך תמנע ממך להשקיע משאבים במיון לתפקידים שאינך מתאים להם, שאין לך בהם יתרון יחסי ושבהם למועמדים אחרים יתרון עליך. בנוסף, גם אם ביכולותיך להשיג את המשרה בה אתה חושק, היא עלולה להתגלות כלא מתגמלת מספיק, שאינה מעניינת מספיק ושאין בה די משמעות עבורך. האנלייזר יאפשר לך למנוע בזבוז זמן על תפקידים בעלי התאמה מוטיבציונית נמוכה באמצעות אבחון מוקדם.

 

  • הכן את עצמך בצורה ממוקדת לראיון עבודה – האבחון באמצעות ה"אנלייזר" מעניק תמונה רחבה אודות אישיותך וכישוריך, דבר המאפשר לנו להכין אותך בצורה יעילה מאוד לראיונות עבודה. התוצאות שתקבל יאפשרו לך להתכונן בצורה שתדע להדגיש את יתרונותיך ואת התועלות שיוכל לקבל ממך המעסיק.

 

אבחון באמצעות ה"אנלייזר" יעניק לך יתרון רב על פני מועמשים אחרים ויחסוך עבורך זמן ומשאבים.

לביצוע האיבחון וקבלת התוצאות באון ליין:

מלא את האנלייזר שלך

 

 

תגיות: ,

    סגור לתגובות.